Primăria

Date contact

Informatii de interes public - Legea 544 / 2001

Consiliul Local

Informaţii de interes public

Timp liber

Înscrieţi-vă la newsletterul primăriei şi veţi fi la curent cu ultimele informaţii publicate de primărie.

Inchide

Trimite unui prieten

Adrese e-mail utile

Exportă PDF - Adrese e-mail utile Tipăreşte pagina - Adrese e-mail utile Trimite unui prieten - Adrese e-mail utile

publicat de AdministratoR in Joi , 10 Noiembrie 2016, 13:52

Primar - Mos Ovidiu primar@primariadeva.ro 

ovidiu.mos@primariadeva.ro
Viceprimar - Cosmin Razvan Mares razvan.mares@primariadeva.ro  
Secretar - Laura Sarbu laura.sarbu@primariadeva.ro
Director economic adriana.igna@primariadeva.ro 
Arhitect sef arhitect.sef@primariadeva.ro 
Serviciul urbanism, amenajarea teritoriului urbanism@primariadeva.ro
Birou programe, dezvoltare programe.dezvoltare@primariadeva.ro
Birou informatica informatica@primariadeva.ro
Serviciul impozite si taxe impozite_taxe@primariadeva.ro
Serviciul impozite si taxe - informatica lascau@primariadeva.ro
Legea 544 / 2001 legea544@primariadeva.ro
Compartiment achizitii achizitii_publice@primariadeva.ro
Compartiment primar relatii.externe@primariadeva.ro
Servicul financiar, contabilitate contabilitate@primariadeva.ro
Serviciul Administratir Publica, Registru Agricol apl@primariadeva.ro
Serviciul comunicare, relatii externe, promovare imagine - Compartiment comunicare, mass media relatii.externe@primariadeva.ro
Compartiment relatii externe relatii.externe@primariadeva.ro
Serviciul administrativ, secretariat, protocol administrativ@primariadeva.ro
Birou resurse umane resurse.umane@primariadeva.ro
Birou juridic, autoritate tutelara
juridic@primariadeva.ro
Serviciul public de politie locala politia.locala@primariadeva.ro
Utilitati publice utilitati.publice@primariadeva.ro
Compartiment rambursari credite finantari.ramburs@primariadeva.ro
Relatii cu presa

relatii.presa@primariadeva.ro

Stare civila
stare.civila@primariadeva.ro
Evidenta persoanelor evidentapersoanelor@primariadeva.ro 
Biroul Control, audit intern
serviciul.control@primariadeva.ro
Registrul agricol registrul.agricol@primariadeva.ro
Direcția tehnică directia.tehnica@primariadeva.ro
Birou administrare unități învățământ invatamant@primariadeva.ro 
Cresa Deva cresa.deva@primariadeva.ro 

Înapoi la Date contact

Servicii online

Consultă datorii online

Consulta online taxele și impozitele locale   (accesează cu Internet Explorer)   sau contactati-ne la adresa informatica@primariadeva.ro.       
 

Programare on-line casatorii

Petiţii

Depune și urmărește online o petiție

Cereri şi formulare tip

Aici găsești formularele de care ai nevoie

Rezultate sondaje de opinie

Rezultate sondaje de opinie efectuate de către Primăria Deva.

Centrul National de Informare si Promovare Turistica a Municipiului Deva

Transmitere LIVE sedinte de consiliu

Autorizaţii tonaj